Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Semily / Sociální pracovník centra náhradní rodinné péče pro region Jilemnice a Semily

Sociální pracovník centra náhradní rodinné péče pro region Jilemnice a Semily

MOST KE VZDĚLÁNÍ - BRIDGE TO EDUCATION, z.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník centra náhradní rodinné péče pro region Jilemnice a Semily. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 20 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je MOST KE VZDĚLÁNÍ-BRIDGE TO EDUCATION, o.s. Semily [852], okres Semily. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Bc. Tomáš Hájek.

Zaměstnavatel: MOST KE VZDĚLÁNÍ - BRIDGE TO EDUCATION, z.s.
Místo výkonu práce: Semily
Platové ohodnocení: 20 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce:
Samostatná práce v roli klíčového pracovníka při doprovázení pěstounských rodin. Administrativa spojená s přímou klientskou prací (zprávy o průběhu služby pro OSPOD, zápisy ze schůzek, apod.). Komunikace s pracovníky OSPOD a se spolupracujícími organizacemi (škola, lékař, psycholog, další odborní partneři). Spolupráce na plánování průběhu poskytování služby, provádění sociálního šetření v terénu atd.

Požadované zkušenosti a dovednosti, požadované vzdělání:
- předpokladem k výkonu povolání sociálního pracovníka je způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách.
- odbornou způsobilostí k výkonu povolání sociálního pracovníka se rozumí minimálně vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost v rámci zákona č. 108/2006 Sb. § 110 – sociální pracovník.
- schopnost týmové práce, osobnostní zralost, komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, pracovitost, zodpovědnost. Znalost práce na PC. ŘP sk. B.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Tomáš Hájek
Telefon: 602 209 626
E-mail: hajek@mostkevzdelani.eu

Referenční číslo ÚP: 16848290744
Poslední aktualizace: 16.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 21.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů